Viking Thermo saapad

Vikingi soojustavad saapad lastele ja täiskasvanutele taluvad kuni -40°C. Kuidas? Termokummiku soojustav materjal on valmistatud polüuretaanist, mis koosneb miljonitest väikestest õhumullidest. Need mullid pakuvad ülimat isolatsiooni ja säilitavad isegi täiskasvanute(suuremate numbritel) saabaste kerguse. Viking kasutab ainult ülikvaliteetset polüuretaani, mida toodab maailma suurim Saksamaa keemiatööstusettevõte BASF.

Elastopan® tooted pakuvad meie klientidele peaaegu piiramatut disainivõimalust, kui rääkida disainist, värvist ja tekstuurist. Kõik mudelid on ääristatud seguga, millest 30% on soojust pakkuv puuvill ja 70% on vastupidavust andvad sünteetilised kiud. Sisetalda saab eemaldada, et kiirendada saapa kuivamist.
 

Muretu talv

Meie Vikingi soojustavad saapad hoiavad soojust väga ning neid saab kasutada äärmuslikes tingimustes, näiteks külmal ja märjal ajal. Osa mudeleid taluvad kuni -40°C. Soojustavad saapad on valmistatud BASFi tootest Elastopan® – kerge ja sünteetiline materjal, mis säilitab oma paindlikkuse isegi madalatel temperatuuridel.
Nende talvesaabaste eeliseid saavad nautida nii lapsed kui ka täiskasvanud.

Viking Thermo kummikute peamisteks eelisteks on:

  • Materjalis olevad miljonid mikroskoopiliselt väikesed õhumullid pakuvad väga head soojuspidavust ning tagavad soojad jalad
  • Ei sisalda PVC-d
  • Kerge
  • Veekindel
  • Vastupidav
  • Pole kulumismärke ega sooni
  • Biolagunev
  • Materjal ei mõrane
  • Põhjamaade kvaliteet

Extreme

Auhinnatud disainiga ning laste ja lapsevanemate seas sooja vastuvõtu osaliseks saanud Extreme on nutikatest detailidest koosnev soe termokummik.

Tänu reguleeritava lukuga polüuretaan konstruktsioonile on Extreme veekindel, kerge ja mugav terve päeva kandmiseks. Valmistatud paindlikust polüuretaanist ehk Elastopan®-ist, mis ei sisalda PVC-d, ent on valmistatud biolagunevast materjalist, koosneb miljonitest väikestest õhumullidest ning on PVC-st või kummist 40% kergem. Viking termokummikud on tavalistest polüuretaankummikutest 2,5 korda soojapidavamad ning kaks korda vastupidavamad. Tänu villast ja polüestrist voodrile suudab Extreme soojustada laste jalgu kuni -20°C. Kummik on valmistatud termoplasturetaanist, mis on polüretaanist kergem, samas peab suurepäraselt vastu kandmisele ja on libisemisvastane.

Vesiste, lumiste ja külmade ilmade jaoks loodud Extreme on kindel ja usaldusväärne talvehitt.


 

Frost Fighter

Aasta külmimate ilmade jaoks loodud Frost Fighter’i saab tutvustada kahe sõnaga – ülim soojus.

See soojustatud termokummik on lastele mõeldud Vikingi toodetest soojeim ning suudab hoida väikeseid jalgu soojana ning tervena, nii uskumatu kui see ka pole, kuni -30°C. Selle saavutamiseks on kombineeritud ülikvaliteetset, kerget ja soojustavat polüuretaani ehk Elastopan®-i väga sooja villast ja polüestrist voodriga. Elastopan® ei sisalda PVC-d, koosneb biolagunevast materjalist ja miljonitest väikestest õhumullidest, mis on tavalistest polüretaankummikutest 2,5 korda soojemad ja kaks korda vastupidavamad. Mansetti ümbritsev kummipael aitab hoida soojust ning ei lase sisse lund ega prahti, samas väga paks polüuretaanist tald jääb hästi kinni ning jätab jala ja külma maapinna vahele piisavalt ruumi.

Temperatuuri langedes hoiab laste jalgu soojas kõige paremini Frost Fighter

Ultra 2.0

Uus klassika - Ultra on suurepärase välimusega moderniseeritud talvesaabas lastele ning see koosneb kõrgtehnoloogilisest materjalist polüuretaan, mis hoiab laste jalgu soojas igal külmakraadil.

Kiiresti jalgapandav ja äravõetav ning kergesti puhastatav Ultra on valmistatud paindlikust polüuretaanist Elastopan®-st, mis ei sisalda PVC-d, on biolagunev ja koosneb miljonitest väikestest õhumullidest. See teeb neist PVC-st ja kummist 40 protsenti kergemaks ja tavalistest polüuretaankummikutest 2,5 korda soojuspidavamaks. Kerkivast ja soonelisest villa segust koosnev Ultra aitab jalad soojana hoida kuni -20°C juures. Vikingi Põhjamaade kvaliteet jätab varvastele lisaruumi ning annab mugavustunde kogu päevaks.  

Paksu, kõrge ja hea haardega polüuretaanist talla ning nelja värvi kombinatsiooni tõttu on see talvesaabas ainulaadne ning armastatud nii laste kui ka lastevanemate seas