Maksmine

Valige maksmiseks sobiv viis:
Maksta saab läbi SEB ja Swedbank-i  -  "PANGALINGIGA" või ükskõik millisest pangast "ÜLEKANDEGA".  Meil saab tasuda ka LIISI JÄRELMAKSUGA.

ÜLEKANDEGA - Teie e-mailile saadetakse arve (Juhul kui arve ei ole Teie e-postkasti jõudnud, kontrollige oma postkasti rämpsposti "spam" kausta.), mille maksetähtaeg on 7 päeva. ÜLEKANDE alusel tasumisel hoiame kaupa Teile broneerituna 7 päeva. Peale 7 päeva möödumist muutub tellimus kehtetuks, kui ei ole kokkulepitud teisiti.
PANGALINGIGA - tasute juba täidetud maksekorraldusega. Kindlasti tuleb peale makse sooritamist klikata nupul "Tagasi kaupmehe juurde"
LIISI JÄRELMAKSUGA - Täitke tellimuse vormistamisel vajalikud andmed ja meie saadame taotleja andmed Koduliising AS-ile, kes annab otsuse mõne minutiga (internetipoest tellides tavaliselt 1 tööpäeva jooksul). Positiivse vastuse korral koostame laenulepingu ja saadame, koos sissemakse arvega, Teile digitaalseks allkirjastamiseks e-kirja teel. Pärast allkirjastatud lepingu meile tagastamist ning sissemakse laekumist Hegand Grupp OÜ kontole loetakse Teie leping jõustunuks.