Abiks Reima toodete ostmisel:

Milleks valida lapsele lasteriided firmalt Reima...

... on ju valida erinevate brändide vahel? Mis siis räägib Reima kasuks, mis kahjuks.
Reima kindel pluss on toodete vastupidavus, kulumiskindlus, veehülgavus, UV- kaitse ja kindlasti võib lisada siia mugavuse arvestades lapse liikuvust.
Mäletan hästi kuidas mind lapsena talvel riietati - "Aastad olid siis 80-d ja sellest jäi mällu tugev jälg. Mantlid ja kasukad olid nii paksud ning rasked.
Kui mind oli täisvarustusse topitud ja tagatipuks sall tugevalt kasuka kraepeale kinni tõmmatud olin nagu "meritäht" käed-jalad laiali.
Liikumine oli raske ja kui ma lumehange pikali kukkusin oli püsti saamine pea võimatu."
Reima riided on õhemad, mugavamad ja kergemad kuid siiski soojad. Lapsed saavad nendes riietes liikuda mugavalt ja kiirelt ning näevad ka efektsed välja. Kuidas see siis töötab? Nipp iseenesest lihtne - tuleb riietuda kihiliselt:

  • Alusriietus - kvaliteetne aluspesu, mis juhib kehalt eemale niiskuse.
  • Keskmine - hoiab sooja keha lähedal, samas hingates nii hästi, et juhib niiskuse kehalt eemale.
  • Pealiskiht - kaitseb vihma, lume, tuule ja pori eest, tagades maksimaalse liikuvuse.

Reima kasuks räägib ka firma disainerite tubli töö. Disain on alati moodne ja kaasaegne. Värvide valik rõõmus, julge ja kanga print on selge, mis näitab selle kõrget taset. Sellistes rõõmsates ja värvilistes riietes ei ole lapsed ainult stiilsed vaid ka turvaliselt nähtavad.
Enda kogemustest võin öelda, et toode on kvaliteetne. Teen koostööd Reimaga 2000 aastast ja enda e-poe lõin 2009 aastal. Selle aja jooksul on koostöö olnud igati meeldiv ja mõistev. Kui on esinenud defektiga tooteid, leitakse probleemile mõne päevaga lahendus - olgu selleks toote asendamine, vahetamine või raha tagastamine. Mitte ükski klient ei ole jäänud lahendita. Reima reageerib defektiga tootedele täie tõsidusega ja nad ei venita aega vastuse andmisega. Tunnistatakse oma viga (v.a. kui toode on pahatahtlikult vigastatud) ja parandatakse see. See räägib ilmekalt, et defektiga toodete % on madal ja see ei mõjuta finantssektorit ning lahendi leidmisega kiirelt, püütakse ilmselgelt selle negatiivset mõju vältida.
Mõnele võib tunduda, et hind mida küsitakse on kõrge. Kui aga arvestada seda, et teiste tootjate, antud kategooria lasteriiete, hinnad kõiguvad peamiselt suurusjärgus +/- 10-15% ja kui arvesse võtta Reima riiete head vastupidavust (sama riiet kannab Teie 2. ja võib-olla ka 3. laps) ja järelturgu (peale ühe hooaja kasutamist on võimalik toode edasi müüa ja tagasi saada 30-40% selle maksumusest) ei olegi hea toote eest palju tasutud - hind tundub pigem õiglane. Kokku võtvalt arvan, et lasteriided olgu lastele praktilised, mugavad ja ohutud ning miks mitte ka moodsad.

Kogu tekst on kokku pandud, tuginedes täielikult klientide tagasisidele, minu isiklikele kogemustele ja tootjapoolsele informatsioonile.
Kirja on see pandud ainult informatiivsena ja ei kohusta kedagi millekski. Kuid meil on siiralt hea meel, kui antud jutust on kellelegi kasu või kui toob see jutt kellelegi naeratuse näole.

Meeldivat ostlemist!