Kihiline riietumine

Play Layers®-i tehnoloogiaga liikumistegevuseks mõeldud rõivad neile, kes neid kõige enam vajavad.

Reima Play Layers®-i toodetel on olemas kõik omadused, mis on täiskasvanute aktiivseks tegevuseks mõeldud rõivastel – ilmastikukindlus, hingavus, soojapidavus, niiskuse juhtimine ja kergus.

Play Layers® pikendab rõivaste kasutusiga – samu pealisriideid võib kasutada peaaegu aasta läbi, lisades neile ilmast olenevalt vaheriideid.
Vaheriided toovad riietumisse mõnusat vaheldust. Play Layers®-it saab kasutada ka väga külmades oludes. Rõivakihtide vahele jääv õhk hoiab pakase eemal ja olemise mugava. Sobivalt avarad ja kerged rõivad, mis on kihiti üksteise peal, soojendavad tõhusamalt kui tihedalt selga pandud paksud rõivad.

Valige riietuse materjal olenevalt kasutuseesmärgist

Villased alusriided on parim valik väikestele lastele ja väga külmades oludes. Vill tasandab temperatuurivahesid ja tundub soojem ka niiskena.
Aktiivsete õuemängude ja talvespordi jaoks soovitame riietust, mis juhib niiskust nahalt eemale. See on oluline, kuna märjana jahtub nahk ligi 20 korda kiiremini kui kuivana.
Uuringute järgi on vill ja fliis vaheriietes sama sooja toimega. Kui pesete riideid sageli, siis on kiiresti kuivav fliis parem valik.

Play Layers®-i trukipael – kuidas see töötab?

Mõned meie vaheriietest saab liita õueriiete külge Play Layers®-i trukipaelaga. See kiirendab riietumist ja aitab vältida vajaliku vaheriide unustamist juhul, kui laps paneb end ise riidesse. Vaheriie kinnitatakse nii: Pöörake vaheriie pahupidi ja kinnitage trukid pealisriiete külge. Vaheriide tõmblukk jäetakse siis lahti.

 1. ALUSKIHT (base)
Aluskiht hoiab keha kuivana ja säilitab mugava olemise, juhtides niiskust kehalt eemale. Kui su laps on külmaga õues mängimas, toodab ta keha soojust ja niiskust, mida oleks keha pealt vaja ära juhtida. Sellepärast vajab ta ühte õhukest villast- või fliiskihti, mis hoiab sooja ja juhib niiskuse eemale.
Puuvill on kõige mugavam vastu ihu kui ilm on pehme ja mäng pole eriti kiire või higistama ajav.

 2. VAHEKIHT (mid)
Vahekiht hoiab keha soojas. Vahekihi ülesanne on termoisolatsioon ja see peab olema õhuline. Hea vahekiht koosneb pehmest fliisist ning vabastab niiskust ja peab kinni higi. Kui riie ei hinga, muutub keha kiiresti külmaks ja niiskeks. Selle riide paksus võib varieeruda vastavalt tegevusele, külmale ja tuulele. Vahekihis võib kasutada mitut erinevat riiet ning eemaldada neid vajadusel.

 3. PEALISKIHT (cover)
Pealiskiht kaitseb tuule, vihma ja külma eest ja ventileerib liigset soojust. Lihtsalt öelduna, see hoiab sind soojas ja kuivas igasuguse ilmaga.
Meie kauakestvaid välisriideid võib kasutada ükskõik millisel seiklusel. Neil on kaitsev kiht pealpool ja tuulekaitse seespool, mis koos toimides vabastavad üleliigset niiskust ja takistavad veel sisse imbumast. Meie jopedel ja pükstel on kumerad varrukad ja sääred, mis soodustavad aktiivset liikumist ja loomulikku olemist. Liimitud ja peidetud õmblused hoiavad niiskuse eemal. Kõik meie välisriided on märgistatud igast küljest helkuritega.