KipKep gaasivalu leevendamise padi Special Edition – Botanical Blue

Meil saab tasuda ka Liisi järelmaksuga (kalkulaator). Tutvu tingimustega siin.  

KipKep gaasivalu leevendamise padi Special Edition – Botanical Blue
Kaubamärk: KipKep
Tootekood: Special Edition – Botanical Blue
Vali suurus:
Vali värvus:
Tavahind: 24.95 €
KOGUS:   Lisa korvi

Uus innovaatiline lahendus beebide gaasivalude leevendamiseks - kõhusoojenduspadi. Padi on valmistatud pehmest puuvillasest kangast ning see on täidetud linaseemnetega, mis soojana aitavad kõhuvalu ja pingeid vähendada. Tänu erilisele disainile (keskelt kitsam ja äärtest laiem) jaotub padja raskus ja soojus täpselt sellesse kõhupiirkonda, kus seda kõige rohkem vaja on. 
Kuidas see töötab?
Soojapadi tuleb ilma ümbriseta asetada mikrolaineahju ning soojendada kuni 60 sekundit. Peale soojendamist tuleks lasta padjal 30-60 sekundit jahtuda ning seejärel panna kaitsva ümbrise sisse. Koos ümbrisega saab soojapadja asetada beebi kõhule, mille tulemusena jaotuvad soojad linaseemned õigetesse piirkondadesse ning aitavad leevendada beebi kõhuvalu. Kipkep gaasivalu leevendamise padi püsib soojana ca 30 minutit. 
Kõik on äärmiselt lihtne ning ajakulu kõigest 2 minutit!

Kõhusoojenduspadi on ideealne ka suuremate laste kõhuvalude korral või näiteks rinnaga toitmisel - soojendav efekt aitab piimal paremini voolata.

PS! Toodet tuleb kasutada koos pealiskattega, mis kuulub komplekti ja linaseemnetega täidetud padi on soojendatav ainult mikrolaineahjus (ilma pealiskatteta), muud meetodid (praeahjus, kuumas vees vms) selleks ei sobi.

  • Pealiskate on pestav 40 kraadi juures.
  • Materjalid: soojenduspadi 100% puuvill; pealiskate 80% puuvill, 20% polüester.
  • Suurus 29x14 cm.
  • Olemas CE tähis (klass I)
Soovin rohkem infot