Looduslikust kummist valmistatud kummikud

 

Looduslik kumm

Viking teab kummidest kõike. Nad on sellega töötanud alates 1920. aastast. Kummikud ja välistallad on valmistatud looduslikust kummist, mis on vastupidavaim ja paindlikum materjal. See on parim.

Ainult käsitsi valmistatud

Kummik võib olla välimuselt lihtne, ent selle valmistamine on keeruline. Viking Footwear on kummikuid valmistanud mitu aastakümmet ja nende valmistamine on keeruline isegi tänapäeval. Osa mudelitest koosnevad 40 osast. Looduslikku kummi saab vormida erinevatest osadest, et pakkuda spetsiifilisi omadusi. Kummiku poodi jõudmise ajaks on see läbinud rohkem kui 50 erinevat protsessi. Kõik nende kummikud on valmistatud käsitsi.

Kvaliteet

Nad on alati oma eesmärgiks seadnud parima kvaliteediga kummikute tarnimise ning kummikuid iseloomustavad:

  • stabiilsus
  • pehmus
  • pidavus
  • sobivus

Looduslik materjal

Hevea brasiliensis tähendab ladina keeles kautšukit. Selle võrratuid omadusi teatakse alates 1700ndate algusest, ent kautšuki tööstuslikule kasvatusele ja korjamisele pani aluse 1839. aastal avastatud vulkaniseerimise protsess. Looduslik kumm on kautšukimahl ja seda kogutakse koore sisse auku tehes. Loodusliku kummi vedel olek on tuntud ka kui lateks. Vikingi jaoks algab siit teekond, mis algas mahlast ja viis meid käsitsi valmistatud kummikuteni.

Kerge kumm

Viking on loonud ainulaadse kummisegu, et vähendada saabaste kaalu kuni 30%. Looduslikku kummi täiendatakse tihedust vähendava materjaliga ja seda valmistatakse samamoodi nagu tavalisi kummikuid. Säilivad kõik kasulikud omadused.

Erendus

 

Miks kummisaabastel on valge sade? 

Viking kummikud on valmistatud looduslikust kummist. Tootmise käigus segatakse kummiga erinevaid lisandeid, et tekiks Vikingi ainulaadne kummisegu. Saapad koosnevad erinevatest osadest ja on valmistatud käsitsi. Saabaste valmistamisel sulavad kõik osad üheks ja tulemuseks on üks terve saabas. Harvadel juhtudel jätab keemiline reaktsioon saapa pinnale valget pulbrit.

Seda nimetatakse „erenduseks“ ning see tekib siis, kui saabas puutub kokku õhu ja valgusega. „Erendus“ ei vähenda saabaste kvaliteeti ega vastupidavust. Ja muide – see näitab, et saapad on valmistatud looduslikust kummist. 

Kui märkate oma saabastel valget pulbrit või valgeid/halle laike, siis soovitame kasutada Vikingi saabaste hooldamiseks ettenähtud pihustit või silikoonpihustit/käsna, et taastada saapa tavapärane pind ja värv. Lisaks ennetate nii kummsaabaste kuivamist ja mõranemist.

Juhul, kui „erendus“ ei kao pärast korduvat hooldamist, siis palume teil saabast või saapaid pildistada ja võtta probleemi korral ühendust meie klienditeenindusega.

Palun hoidke oma saapaid kindlasti kuivas ja pimedas ruumis, kuna see pikendab nende kasutusiga.