Доставка

Tellitud kauba kättesaamisel on võimalik valida kuue võimaluse vahel:

1. Tulen ise järele - Mugav võimalus tulla oma kaubale ise järele. Saate kohapeal proovida ja katsuda tooteid mis on meie poes müügil.
Asume aadressil Peterburi tee 92A, Tallinn. Palume kindlasti ette helistada +37255560450 või kirjutada e-mail aadressile info@heihopsti.ee

2. SmartPost - Lihtne ja mugav paki kättesaamise võimalus on läbi SmartPosti pakiautomaatide, hind 2.99 EUR. Pakiautomaadid asuvad linnade suuremates kaubanduskeskustes, täpsemad asukohad www.smartpost.ee. Kohe, kui pakk on jõudnud pakiautomaati, edastatakse paki Saaja mobiiltelefonile SMS-sõnumiga teade. Lähete teie poolt valitud pakiautomaadi juurde ja sisestate (puutetundlikule ekraanile) saadud uksekoodi ning uks avaneb.

3. SmartKULLER - kullerteenuse vahendusel Eesti piires 5.30 EUR. Klient saab valida paki kättesaamiseks sobiva ajavahemiku (9.00-17.00 või 17.00-21.00) ja tellida kauba tööle või koju. Kliendile saadetakse paki kättetoimetamise päeva hommikul paki saabumise täpne kellaaeg SMS-teatega. Kuller helistab kliendile 15 minutit enne kohale jõudmist. Paki kättetoimetamise täpsus on +/- 30 minutit. Kui esimesel korral ei õnnestu pakki kliendile üle anda, lepib kuller vajadusel kokku teise aja. Vastavalt kliendi soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati. Pakk antakse kliendile üle unikaalse koodi alusel, mis saadetakse kliendile SMS-teatega.
Tellimust vormistades, palume KINDLASTI lisamärkustesse märkida, millisel ajavahemikul pakki kätte soovite saada. 

4. Omniva (Post24) pakiautomaadist hind 3.15 EUR. Avatud 24 tundi ööpäevas. Omniva-ga on pakkide vastuvõtmine imelihtne, selleks kulub vaid 15 sekundit.
Peale teavitava SMS-i saamist minge pakiautomaadi juurde, sisestage SMS-iga saadud uksekood, võtke avanenud kapist pakk vastu.
Pakiautomaatide asukohad www.omniva.ee

5. Omniva (ELS kuller) kullerteenuse vahendusel Eesti piires 5.40 EUR. Kättetoimetamine saajale: üle Eesti E-R kell 8.00- 20.00; L kell 10.00-15.00. Saajale helistatakse ette ning lepitakse kokku sobiv kättetoimetamise aeg samaks, järgmiseks või ülejärgmiseks päevaks, sõltuvalt saaja soovist. Kui saadetis jääb väljastamata, siis viiakse saadetis hoiustamisele lähimasse postiasutusse, hoiuaeg 7 päeva. Kliendile edastakse teade saadetise saabumisest ja ta saab sellele postiasutusse järele minna.

6. Pickup on DPD pakkide saatmise ja väljastamise punktide võrgustik, mis hõlmab endas nii sisetingimustes olevaid pakipoode kui välitingimustes olevaid pakiautomaate. Hind 3.50
DPD Pickup pakkide tingimused:
Kaal: max 20 kg
Suurus: min A5 ümbrik
Mõõdud: XS (8,5*19*61 cm); S (8,5*44*61 cm); M (18*44*61 cm) ja L (37*44*61 cm)

Paki kättesaamine: kiire ja lihtne! 
Kui pakk on jõudnud Pickup punkti, saab paki saaja teavituse SMS-sõnumi või e-maili teel. Pakile saab järgi minna endale mugaval ajal!
Pakk väljastatakse nii Pickup pakipoodides kui ka automaatides PIN-koodi alusel. Pakipoes vajadusel ka isikut tõendava dokumendi (pass, ID-kaart või juhiluba) alusel. Pakki hoitakse Pickup punktis 7 kalendripäeva. Pickup punktide asukohad leiad SIIT

Tellitud kaup postitatakse hiljemalt kolme tööpäeva jooksul peale makse laekumist.

 

•Kui tellimus ületab 70 EUR, on kohaletoimetamine  TASUTA