Ostmine

Ostmine - see on imelihtne! 

Toimige järgmiselt:

 • Valige toode, suurus, värv ja kogus ning lisage OSTUKORVI (üleval, paremas nurgas olev OSTUKORVI aken läheb aktiivseks). Uue toote lisamiseks toimige samamoodi.
 • Pärast toodete valimist klikkige OSTUKORVI aknas oleval kirjal OSTAN TOOTE ja vormistage tellimus.
 • Täitke avanenud ankeet, kontrollige andmete õigsust ning alustage maksmist.

Sooduskood

Sooduskood on unikaalne kood mille väljastame kampaaniate korras kõigile ostjatele või kliendile personaalselt. Kui antud kood on väljastatud ja Te soovite seda kasutada, siis tuleb kood sisestada tellimuse vormistamisel punkti 2. MAKSUMUS - sooduskoodi lahtrisse. Peale koodi sisestamist tuleb kindlasti klikata nupul "RAKENDA SOODUSKOOD"
Peale neid toiminguid arvestatakse pakutav soodustus Teie ostule.

Maksmine

Valige maksmiseks sobiv viis:
Maksta saab läbi
SEB, Swedbank-i  või ükskõik millisest pangast "ÜLEKANDEGA". Tasuda saab ka
Liisi järelmaksuga- lihtne ja mugav järelmaks! 

 • ÜLEKANDEGA - Teie e-mailile saadetakse arve (Juhul kui arve ei ole Teie e-postkasti jõudnud, kontrollige oma postkasti rämpsposti "spam" kausta.), mille maksetähtaeg on 7 päeva. ÜLEKANDE alusel tasumisel hoiame kaupa Teile broneerituna 7 päeva. Peale 7 päeva möödumist muutub tellimus kehtetuks, kui ei ole kokkulepitud teisiti.
 • PANGALINGIGA - tasute juba täidetud maksekorraldusega. Kindlasti tuleb peale makse sooritamist klikata nupul "Tagasi kaupmehe juurde"
 • LIISI JÄRELMAKS - Tingimused

Kauba kohaletoimetamine

Tellitud kauba kättesaamisel on võimalik valida kuue võimaluse vahel:

1. Tulen ise järele - Mugav võimalus tulla oma kaubale ise järele. Saate kohapeal proovida ja katsuda tooteid mis on meie poes müügil.
Asume aadressil Peterburi tee 92A, Tallinn. Palume kindlasti ette helistada +37255560450 või kirjutada e-mail aadressile info@heihopsti.ee

2. SmartPost - Lihtne ja mugav paki kättesaamise võimalus on läbi SmartPosti pakiautomaatide, hind 3.20 EUR. Pakiautomaadid asuvad linnade suuremates kaubanduskeskustes, täpsemad asukohad www.smartpost.ee . Kohe, kui pakk on jõudnud pakiautomaati, edastatakse paki Saaja mobiiltelefonile SMS-sõnumiga teade. Lähete teie poolt valitud pakiautomaadi juurde ja sisestate (puutetundlikule ekraanile) saadud uksekoodi ning uks avaneb.

3. SmartKULLER - kullerteenuse vahendusel Eesti piires 5.30 EUR. Klient saab valida paki kättesaamiseks sobiva ajavahemiku (9.00-17.00 või 17.00-21.00) ja tellida kauba tööle või koju. Kliendile saadetakse paki kättetoimetamise päeva hommikul paki saabumise täpne kellaaeg SMS-teatega. Kuller helistab kliendile 15 minutit enne kohale jõudmist. Paki kättetoimetamise täpsus on +/- 30 minutit. Kui esimesel korral ei õnnestu pakki kliendile üle anda, lepib kuller vajadusel kokku teise aja. Vastavalt kliendi soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati. Pakk antakse kliendile üle unikaalse koodi alusel, mis saadetakse kliendile SMS-teatega.
NB! Tellimust vormistades, palume KINDLASTI lisamärkustesse märkida, millisel ajavahemikul pakki kätte soovite saada.
 

4. Omniva (Post24) pakiautomaadist hind 3.65 EUR. Avatud 24 tundi ööpäevas. Omniva-ga on pakkide vastuvõtmine imelihtne, selleks kulub vaid 15 sekundit.
Peale teavitava SMS-i saamist minge pakiautomaadi juurde, sisestage SMS-iga saadud uksekood, võtke avanenud kapist pakk vastu.
Pakiautomaatide asukohad www.omniva.ee

 5. Omniva (ELS kuller) kullerteenuse vahendusel Eesti piires 5.65 EUR. Kättetoimetamine saajale: üle Eesti E-R kell 8.00- 20.00; L kell 10.00-15.00. Saajale helistatakse ette ning lepitakse kokku sobiv kättetoimetamise aeg samaks, järgmiseks või ülejärgmiseks päevaks, sõltuvalt saaja soovist. Kui saadetis jääb väljastamata, siis viiakse saadetis hoiustamisele lähimasse postiasutusse, hoiuaeg 7 päeva. Kliendile edastakse teade saadetise saabumisest ja ta saab sellele postiasutusse järele minna.

6. Pickup on DPD pakkide saatmise ja väljastamise punktide võrgustik, mis hõlmab endas nii sisetingimustes olevaid pakipoode kui välitingimustes olevaid pakiautomaate. Hind 2.30

DPD Pickup pakkide tingimused:
Kaal: max 20 kg
Suurus: min A5 ümbrik
Mõõdud: XS (8,5*19*61 cm); S (8,5*44*61 cm); M (18*44*61 cm) ja L (37*44*61 cm)

Paki kättesaamine: kiire ja lihtne! 
Kui pakk on jõudnud Pickup punkti, saab paki saaja teavituse SMS-sõnumi või e-maili teel. Pakile saab järgi minna endale mugaval ajal!
Pakk väljastatakse nii Pickup pakipoodides kui ka automaatides PIN-koodi alusel. Pakipoes vajadusel ka isikut tõendava dokumendi (pass, ID-kaart või juhiluba) alusel. Pakki hoitakse Pickup punktis 7 kalendripäeva. Pickup punktide asukohad leiad SIIT

 

Tellitud kaup postitatakse hiljemalt kolme tööpäeva jooksul peale makse laekumist.

•Kui tellimus ületab 70 EUR, on kohaletoimetamine TASUTA

 Kauba vahetamine või tagastamine

 • Tellijal on õigus tellitud kaubad vahetada või tagastada 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest.
 • Tagastatav toode peab olema originaalpakendis ja kasutamata.
 • Tagastamis- või vahetamissoovist palume eelnevalt teada anda e-mailile info@heihopsti.ee või tel. +372 55560 450. Tagastame tellimuse eest tasutud makse, Tellija poolt antud pangaarvele hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.
 • Tellides Hegand Grupp OÜ vahendamisel(ostes ainult vahendusteenust), tooteid mis ei ole e-poe tootevalikus, otse tootjalt võtab klient täieliku vastutuse toote valiku suhtes. Vahendusteenust ostes ja selle abil kaupa soetades ei saa klient tooteid tagastada ega ümbervahetada, v.a. juhul, kui on tegemist toote praagiga või toode ei vasta tellitule (tellimuslehel).
 • Tagastuskulu ei kuulu tagastamisele.

 

Tagastamis aadressid

 • SmartPost, Tallinna Läänemere Selver
 • Omniva (Post24), Tallinna Lasnamäe Centrum(RIMI)
 • Omniva (Eesti Post), Kuusiku tee 5-15 Jõelähtme vald, Loo alevik 74201
 • Pickup DPD Lasnamäe Prisma pakiautomaat
 • Hegge Pant nimele, tel. +372 55560 450

 

Heihopsti soovib meeldivat ostlemist!